top of page

JÄÄREVÜÜTEATER 
"Mizzi"

Jäärevüüteater "Mizzi" on Eestis ainulaadne iluuisutamise show trupp jääl.
Trupp on loodud 2014.a. sügisel erineva uisutamise tasemega endistest iluuisutajatest, kes olid lõpetanud tegevsportlase karjääri ja võistlemise, kuid kellede uisutamise tahe ja soov seda kaunist ala jätkata oli endiselt olemas.

IMG_1205_edited.jpg

Trupi loomise eesmärk on pakkuda uisutajatele huvitavaid treeninguid, tantsulisi kavasid, esinemisi/jääshowsid, teistsugust emotsiooni ja väljundit sellele alale.

Trupi asutaja, peakoreograaf ja lavastaja on Liina-Grete Lilender, kes on suurte kogemustega jääkoreograaf ning kaaskoreograaf on endine Estonia teatri balleriin, MUBA balletiõpetaja Helen Veidebaum. 

Trupi show kavad ja teemad on glamuursed, lõbusad, täis enegriat ja positiivset emotsiooni.

Meie suurimad projektid on olnud Harju tn. liuväljal toimunud ISU Juunioride Maailmameistrivõistlusi tutvustava 10 osalise sarja jääshowd koos erinevate Eesti tuntud staaridega (Liis Lemsalu, Karl-Erik Taukar, Mart Müürisepp, Rolf Roosalu, Marilyn Jurman, Helen Adamson, Tuuli Rand, Kristel Aaslaid). Uisukool Revali peod, Uisuplatside avamised ja esinemised erinevatel üritustel nagu sünnipäevad, jõulud, sõbrapäev, koolivaheajad ning firmaüritused kunstjääl Tallinnas ja mujal Eestis.

Hetkel tegutseb trupp projekti põhiselt.

bottom of page