top of page

Võistlemine

"Testimonials are a great way to showcase positive feedback you've received. Click to edit and add yours."

Sporditegevuse toetust saava spordiklubi määramine

Sporditegevuse toetus on ette nähtud spordiklubidele, 7-19 aastaste Tallinna laste ja noorte harrastajate sporditegevuse korraldamiseks. Kinnituse saab teha ainult ühe klubi kasuks ja Uisukoolis Reval on selleks Tallinna Iluuisutamise Klubi. 
NB! Spordiklubi kinnitus (Tallinna Iluuisutamise Klubi) avaneb lapsevanema/esindaja jaoks iga järgneva aasta kohta hooaja alguses, ajavahemikul 1. oktoober - 1. detsember. Sisse saab logida ID-kaardi, Mobiil-ID või Smart-ID-ga.

Noorsportlase tervisekontroll

Spordimeditsiiniline terviseuuring annab ülevaate sportlase tervislikust seisundist ja kehalisest võimekusest. Peamisteks eesmärkideks on vastunäidustuste ja osaliste piirangute väljaselgitamine spordiga tegelemiseks ning terviseriskide kindlakstegemine, mis võivad edaspidi olla põhjuseks äkksurma, vigastuste ja haiguste tekkel. Noorsportlaste terviseuuring on suunatud kuni 19 (k.a) aastastele noortele, kes lisaks kehalise kasvatuse tundidele treenivad ja võistlevad regulaarselt vähemalt 6 akadeemilist tundi nädalas (üks akadeemiline tund = 45 minutit). Alla kuue akadeemilise tunni nädalas treenivaid ja võistlevaid noorsportlasi jälgivad perearstid tavatervisekontrolli käigus. Terviseuuringuks ei ole vaja saatekirja.6-9 akadeemilist tundi nädalas, sh võistlused - kontrollis käimise sagedus iga 2 aasta järel.10 ja enam akadeemilist tundi nädalas, sh võistlused - kontrollis käimise sagedus 1 kord aastas.

TALLINNAS TERVISEUURINGUID TEOSTAVAD ASUTUSED - Terviseuuringud.ee; Sportomedica; Spordimeditsiini Sihtasutus; Ida-Tallinna keskhaigla; OÜ Spordiarstid; 

Professional Ice Skater

SISSEJUHATUS ILUUISUTAMISSE
Mida lapsevanem peab teadma

Paljude lapsevanemate jaoks algab teekond uisutrenni sellest, et laps õpiks uisutama aga kust alustada?
Mis saab edasi pärast algust kui laps on omandanud baastaseme ja tahab jätkata, kas hobi või saavutusspordi tasemel. 
Iluuisutamine jaguneb mitmeks alaks, põhialad ehk olümpiaalad on üksiksõit, paarissõit ja jäätants.

Meie tegeleme Uisukoolis Reval üksiksõidu õpetamise ja arendamisega. Iluuisutamine algab kooli algettevalmistuse treeningutest, kus tehakse tutvust iluuisutamise kui spordialaga ja õpetatakse baasuisutamist. Olles läbinud ja omandanud iluuisutamise baastaseme liigub uisutaja edasi gruppi, kus õpetatakse keerulisemaid elemente, hüppeid, piruette, samme ja alustatakse võistlemisega. Hobi tasemel saab treenida 1-4 korda nädalas ja saavutusspordi treeningud algavad alates 5 korrast nädalas. Uisukoolis Reval võib uisutamisega tegeleda niikaua kuni on soov teha trenni.

 

bottom of page